












Opis nieruchomości
Takich domów na Żoliborzu jest naprawdę niewiele.
| WILLA W MIEŚCIE | ŻOLIBORZ OFICERSKI | POW. 616 m2 | DZIAŁKA: 629 m2 | IDEALNY DOM DLA RODZINY Z DZIEĆMI |
Nieruchomość mieści się w najbardziej prestiżowej warszawskiej lokalizacji - na Żoliborzu Oficerskim przy cichej, nieuczęszczanej uliczce.
Dom został wybudowany w 2005 roku, doskonale wpisuje się w architekturę Starego Żoliborza. Został zaprojektowany i wykończony tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Usytuowany wśród zieleni i niskiej willowej zabudowy. Nieruchomość z piękną dużą działką, zapewniającą prywatność i mnóstwo zieleni. Doskonała lokalizacja pod kątem komunikacyjnym.
OPIS NIERUCHOMOŚCI
Dom składa się 3 kondygnacji nadziemnych: parteru, 1 piętra oraz 2 piętra.
Dodatkowo jest w pełni podpiwniczony.
STANDARD WYKOŃCZENIA
Podłogi wykonane z kamienia naturalnego oraz drewna egzotycznego - jatoba. Na parterze - kaloryfery kanałowe. Kuchnia jest wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD firmy Miele. Blat kuchenny wykonany z kamienia naturalnego - granitu. Na wyposażeniu dom jest też rekuperacja oraz nowy i ekonomiczny piec gazowy najwyższej generacji Vaillant. Ogród wyposażony w automatyczne nawadnianie oraz oświetlanie. Na posesji istnieje możliwość zaparkowania 2 samochodów.
Jest możliwość postawienia wiaty/garażu na posesji oraz zaaranżowania garażu podziemnego w bryle budynku.
PARTER
wysokość pomieszczeń: 3,0-3,7 m
- hall
- garderoba
- salon z kominkiem i z wyjściem na taras oraz prywatny cichy ogród
- jadalnia
- gabinet
- kuchnia (bardzo widna, posiada 3 piękne duże okna)
PIĘTRO I
wysokość pomieszczeń: 3,0 m
- klasyczny master bedroom (garderoba, łazienka z wanną oraz osobna toaleta)
- 3 sypialnie
- pokój kąpielowy (wanna)
PIĘTRO II
wysokość pomieszczeń: 3,0 w pomieszczeniach i 5,0 m (w najwyższym punkcie)
- salon z balkonem
- 2 sypialnie
- garderoba
- łazienka (wanna)
- widokowy taras o pow. 12 m2 - można podziwiać panoramę Warszawy
PIWNICA
wysokość pomieszczeń: 2,7
- sala kinowa
- siłownia
- łazienka z prysznicem
- pralnia z bardzo pojemną zabudowaną szafą
- spiżarnia
- piwniczka na wino
- kotłownia
- pokój do własnej aranżacji
OGRÓD
Powierzchnia w pełni zielonego ogrodu stanowi 250 m2. Tutaj spędzają właściciele praktycznie cały swój czas wolny w okresie wiosenno-letnio-jesiennym. Ogród dla nich to ciche i spokojne miejsce, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta. Piękne nasadzenia: stary, klimatyczny orzech tworzą unikalny klimat, który sprzyja odpoczynku. W ogrodzie rosną również przepiękne klony, bez, lipa, śliwka miniaturowa, tuja, bluszcze, rododendrony, hortensje. Ścieżki wyłożone kostką brukową oraz kamieniem. Do posesji przynależy jeszcze część trawnika o pow. 60 m2 (w tej chwili ogrodzony), o tę powierzchnię można powiększyć obecny ogród.
LOKALIZACJA
- urokliwy i unikalny Żoliborz Oficerski
- łatwy i szybki wyjazd na Wisłostradę, trasę S7 oraz S8
- bardzo dobry punkt komunikacyjny (metro, tramwaj, autobus w zasięgu 9 min spacerem)
W OKOLICY
- Fort Cytadeli Warszawskiej
- Plac Wilsona (liczne kawiarnie, restauracje oraz punkty usługowe)
- Plaża Żoliborz
- Targ Śniadaniowy
- Centrum Olimpijskie
- Ścieżka rowerowa wzdłuż Wisłostrady do Kampinosu lub Konstancina Jeziornej
- bogata oferta edukacyjna: szkoły, przedszkola i żłobki
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




